Spotkanie z Przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie i Ciechanowie

Uczniowie klas Technikum Ochrony Środowiska wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu z Przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie i Ciechanowie. Podczas prelekcji młodzież poznała zadania Służby Cywilnej oraz dowiedziała się, na czym polega codzienna praca Inspektora Ochrony Środowiska. Spotkanie było świetną okazją do poszerzenia wiedzy o funkcjonowaniu państwowych instytucji oraz zrozumienia znaczenia ochrony środowiska w praktyce. Dziękujemy naszym gościom za interesującą i inspirującą rozmowę!